«Пакунок малюка». Все необхідне для Ваших їжачків.

Ви просили — ми зробили!)
«Пакунок малюка» від Майстерні Шамана та Медового Краю. Повноцінний стартовий набір для тих, хто вирішив завести карликового африканського їжачка. Не треба бігати по зоомагазинах, службах доставки, ринках тощо. Наші дбайливі ручки зібрали все необхідне.

 

 

Пропонуємо декілька варіантів «Пакунка малюка» на Ваш вибір.

Набір «Їжачковий All Inclusive»:
— Корм Savory Kitten Chicken з індичкою та куркою. 500 г. Підходить карликовим африканським їжакам для постійного раціону, добре перетравлюється та засвоюється.
— Бігове колесо фірми Trixie діаметром 28 см. Колір можна обрати.
— Зручний тканинний тунель. Улюблене місце для полежати у їжачків. Зносостійкий, перевірено на самих активних рителях-копателях.
— Поїлка фірми Trixie об’ємом 250 мл та зручна миска. Можна обрати варіант — дві миски.
— Спальний мішечок для сну. На вибір — флісовий чи цупкий тканинний. Кольори в асортименті.
— Комплекс вітамінів для карликових африканських їжаків Exotic Nutrition Hedgehog Booster. Рекомендований заводчиками та ветеринарними лікарями.
— Шампунь для купання, на основі вівса. Ніжний і дбайливий засіб, який не подразнює шкіру вашого улюбленця. Зручна пляшечка з дозатором. 100 мл.
— Лляна олія. Ідеальний засіб проти сухості шкіри, який не забиває пори та не викликає алергічні реакції у їжачків. Нагадаю, що олія наноситься після купання — краплина на холку, та краплина на спинку. Також не забуваємо про масаж вушок. Флакон з піпеткою. 10 мл
— Лопатка для прибирання гуано. Кольори — в асортименті.
— Розчин для дезінфекції «Бровадез-плюс». Гарний засіб для миття бігових колес, кліток, дюн, вітрин. Можна використовувати для будь-яких поверхонь і навіть для прання текстилю. 100 мл.
Ціна — 4000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Набір «Їжачковий All Inclusive. Міні».
Включає в себе всі ті ж самі позиції, тільки без бігового колеса та тунелю.
Ціна — 2850 грн.


 

 

 

 

 

 

 

Набір для досвідчених їжачкових батьків:
— Комплекс вітамінів для карликових африканських їжаків Exotic Nutrition Hedgehog Booster.
— Шампунь для купання, на основі вівса. Зручна пляшечка з дозатором. 100 мл.
— Лляна олія. Флакон з піпеткою. 10 мл.
— Розчин для дезінфекції «Бровадез-плюс». 100 мл.
Ціна — 1500 грн.

 

 

 

 

 

 

 


Спальні мішечки, тунелі, бігові колеса, вітаміни можна придбати окремо.
Всі засоби та девайси протестовані та використовуються нашими розплідниками вже не один рік.

Рекомендуємо тільки сертифіковані та перевірені на безпеку для тварин товари.

Пи.си. На фото позували Стрий з Медового Краю та Чіфф з Майстерні Шамана. Ці малюки в набір не входять)))
Але, можливо, саме в наших розплідниках Ви знайдете
саме вашу колючку.

Контакти для замовлення: +380957925187 Ольга (Телеграм, Вайбер)